Ç’kishte të veçantë ditëlindja e parë e vajzës së Cardi B që kushtoi 400 mijë dollarë?

Vajza e reperes Cardi B dhe Offset, Kulture festoi një vjetorin dhe prindërit e saj u kujdesën t`i organizonin një festë madhështore. Sipas TMZ festa kushtoi 400 mijë dollarë. Ambienti ishte i mbushur me ëmbëlsira dhe dekor shumëngjyrësh, kishte një zonë për fëmijët dhe një për të rriturit. Nëse edhe ju po pyesni se çfarë kishte të veçantë kjo festë ditëlindjeje, hidhuni një sy fotove të shkëputura nga postimet e Cardi-t.

Kulture u shfaq e veshur me një fustan shumëngjyrësh duke u kombinuar me dekorin.

Tortat dhe ëmbëlsirat

Tavani u mbulua me tollumbace

Biskotat me fytyrën e Kulture

Kulture duke u argëtuar pa masë me tortën

Ndërsa kjo është zona për të rriturit e ideuar si një night club për tu argëtuar

Dhe në fund një video falenderuese e Cardi B për të ftuarit

 

 

Share With:330 Views