“Çne vajzën në ‘Kung Fu’?”, Aurela Gaçe i përgjigjet kështu njerëzve

Këngëtarja e dashur e publikut shqiptar, Aurela Gaçe ka treguar me anë të postimeve të ndryshme në rrjetet sociale se kujdeset në mënyrë të rregullt për trupin e saj. Pranë artistes ndodhet shpesh herë dhe vajza e saj e madhe, Grace, e cila duket se gëzon të njëjtin pasion për palestrën si mamaja e saj. Së fundmi Gace ka ndarë disa momente në ‘Instastory’, ku duket se Grace stërvitet në sportin e ‘Kung Fu’.

“Kur na thonë, çne vajzën në ‘Kung Fu’? Do rrahë njerëz? Nuk e kuptojnë fare që këto sporte, janë komplet e kundërta në koncept. Rrit vetëbesimin tek fëmija”, ka shkruar Aurela krah videove të publikuara në rrjetet sociale.

 

 

E qeshur dhe mjaft me energji, Grace duket se ka të njëjtin pasion për stërvitjen si Aurela. Megjithatë kjo nuk është hera e parë që Gaçe ndan momentet më të bukura me të voglën e saj në ambientet e palestrës.

Share With:
Translate »221 Views