Dalin fotot! Gjiko dhe Zëri më një projekt së bashku?!

Pas suksesit me këngën “EHEMM”, reperi Gjiko ka gat këngën e re.

Me anë të një postimi në “Instastory” ai paralajmëroi fansat që “bomba” është gati

Mirëpo, ditë më parë në mediat rozë është përfolur që Gjiko do të sjellë në duet me djalin e tij, Zërin.

Kështu na la të kuptojmë edhe më fotografitë që i ka publikuar në “Instastory” ku shihet bashkë me vogëlushin.

Ende nuk dihet data e publikimit por sigurisht do jetë diçka më e veçantë.

Share With:
Translate »
19 Views