Rikthehet buzëqeshja në familje, gazetari Defrim Methasani marton vajzën

Vajza e vogël e gazetarit të mirënjohur Defrim Methasani është bërë nuse dhe kjo shënonte vërtetë dy gëzime në një ditë në familjen e tyre.

E para Rina për të cilën ishin mbledhur të gjithë për të festuar dhe e dyta Luna e cila ishte e pranishme në ditën më të bukur të motrës së saj.

Lajmin e ka ndarë me ndjekësit vetë Methasani përmes një postimi në Instagram, ku krahas videos së vallëzimit me Rean, shkruhet: “Kur je babai i tre vajzave dhe realizon ëndrrën e jetës! Të shohësh vajzën me fustan të bardhë”.

Share With:
Translate »
36 Views