Helena Kadare surprizohet nga e bija “Në Kurthin e Piter Pan”, ja dedikimi emocionues

Mbrëmjen e sotme “Në Kurthin e Piter Pan” në Tv Klan, Helena Kadare ndau shumë detaje nga jeta e saj dhe mardhënia me fëmijët. Mes të tjerash e bija e kishte surprizuar me një letër emocionuese.

Share With:
Translate »
10 Views