Klea dhe Elgiti sot festojnë për kryeveprën e tyre, kanë edhe një arsyeje

Klea Huta dhe Elgit Doda sot kanë festë në familjen e tyre.

Çifti simpatik festojnë kryeveprën e tyre, ditëlindjen e djalit të tyre Kridit.

Por sot ata kanë edhe një vjetorin e dasmës, e cila mbahet mend si një nga kujtimet më të bukura të tyre”.

Për këto dy arsyeje tejet të vecanta, Klea reagoi me një postim : “Gjysma ime, mbreterofsh driten dhe miresite e kesaj bote. E di qe do ta besh sepse ti je drita dhe miresia e Zotit.
Qofsh i bekuar @kriddoda mami jo vetem te do por se kam gjetur akoma ate fjale qe ndjej per ty.

/06/2023
Eshte dite e shenjuar thelle ne kujtesen time. Dite te cilat vazhdojne dhe e ushqejne shpirtin tim sa here qe e sjell ndermend. Nuk e besoj qe kaloi nje vit nga ajo nate magjike. Do te doja te jetoja atje pergjithmone…”

Share With:
Translate »
24 Views