Dalin fotot, vajza e Tom Cruise duke pritur autobusin, ndërsa i ati udhëton me helikopter privat

Prej disa ditësh, disa foto ku shfaqet vajza e birësuar e aktorit të njohur Tom Cruise po bëjnë xhiron e rrjetit.

Bella shihet e veshur me një palë xhinse të zeza dhe me nje bluzë jeshile, teksa pret autobusin në stacion. Ajo nuk ka harruar të vendosë edhe maskën për t’u mbrojtur nga Covid-19.

  

Ndërkohë, mediat amerikane shkruajnë se babai i saj, ka zgjedhur një mënyrë tjetër transporti, helikopterin privat.

Pas divorcit të prindërve të saj birësues, Tom Cruise dhe Nicole Kidman, Bella doli nga qendra e vëmendjes, ndërsa është zhvendosur jashtë Londrës, ku jeton me bashkëshortin.

Share With:340 Views