Meghan Markle kryqëzohet nga publiku dhe këtë herë e ka punën keq

Prej disa ditësh Meghan Markle ka vizituar Amerikën dhe për këtë ka një arsye shumë të veçantë.

Dukesha ka shkuar aty për të mbështetur mikeshën e saj Srena Williams në ndeshjen e saj të rëndësishme.

Këtë herë ajo ka udhëtuar pa bashkëshortin dhe vogëlushin e saj dhe për këtë arsye po kryqëzohet nga komentet e fansave.

Ata shkruajnë se kjo nuk është aspak normale, pasi Archie është vetëm 4 muajsh.

Disa nga komentet:

Kush nënë e lë foshnjën e saj 4 muajsh në shtëpi dhe për vete shkon të argëtohet në finalen e US Open”

“Kush nënë e lë foshnjën vetëm, për të parë finalen e US Open,  që shumë lehtë mund të shihet dhe në televizor”.

“Kush nënë e mirë shkon në anën tjetër të botës dhe lë fëmijën vetëm, për të parë një ndeshje tenisi”.

Nuk dihet ende se kush po kujdeset për vogëlushin, megjithatë babi Harry është në shtëpi.

Share With:
Translate »
369 Views