Daniel po mësohet që tani me punën e babit dhe për këtë meritat i takojnë Gentit

Kur bëhet fjalë për fëmijët, Gent Zenelaj mbetet përherë shoku më i mirë i tyre. Fundjava e ka gjetur pranë të birit, në ambientet e ‘Tv Klan’, aty ku Genti vazhdon dhe punën e tij.
“Dielli im ti”, ka shkruar Genti krah fotos me të birin i cili duke u rritur i ngjason edhe më shumë të atit.
Të gjithëve na pëlqente kur ishim të vegjël të vizitonim punën e mamit dhe të babit, eksperiencë të cilën Daniel po e merr që tani. E me siguri kur të rritet dhe pak do të ketë shumë se çka t’i tregojë shokëve nga puna e babit në televizion.

 

Share With:
Translate »
261 Views