Dashuria mes Laurës dhe Ermalit/ Si e zbuluan gjininë e fëmijës mes 10 mijë tifozëve

Në një intervistë në “ABC e Mëngjesit”, Laura bashkëshortja e futbollistit Ermal Krasniqi ka treguar detaje nga jeta e saj dhe se si zbuloi gjininë e fëmijës mes 10 mijë tifozëve.

Laura rrëfeu momentet e veçanta kur mori vesh lajmin për shtatzëninë. Gjithashtu ajo u shpreh se nuk mungon në asnjë ndeshje të bashkëshortit, ndërsa në fillimet e lidhjes rrëfeu se ishte xheloze.

“Gjininë e fëmijës e kam mësuar tek surpriza. Këtë e kam menduar sepse Ermali është futbollist dhe po ashtu edhe unë vij nga një familje futbollistësh dhe zgjodha këtë mënyrë të veçantë. Për organizimin më kanë ndihmuar dy miqtë e afërt të Ermalit dhe një mikeshë e ngushtë. Jemi gëzuar shumë kur morëm lajmin”, ka treguar ajo.

Share With:
Translate »
19 Views