Tjetër dasmë! Djali i Jozefina Topallit i ulet në gjunjë Cindy Marinës

Kemi dasmë-kemi dasmë. Një propozim për martesë për modelen dhe moderatoren Cindy Marina.

Bukuroshja është prej kohësh në një marrëdhënie me Genar Topallin, djalin e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli.

Çifti duket se arratisjen e fundit në Portofino e kanë pasur të veçantë sepse Genari i ka propozuar për martesë. Emocionet janë të shumta, tani të presim kur do kemi dasmën.

Urime Cindy dhe Genar.

Share With:
Translate »
33 Views