Dedikimi i ëmbël i Kim Kardashian për babain e fëmijëve

Kim Kardashian ka bërë dedikimin më të ëmbël për partnerin e saj, Kanye Ëest në lidhje me 4-vjetorin e martesës.

Ata të dy filluan të takoheshin që prej prillit 2012 dhe u martuan pas 2 vitesh, me 24 maj në një ceremoni luksoze në Florence. Duket se dashuria e tyre vazhdon të jetë e fortë.

Pasi publikoi një fotografi që nuk e kishim parë nga data e dasmës, Kim Kardashian shkruajti: “4 vite kaluan dhe të tjera na presin. Faleminderit zemër që u kujdese për mua dhe familjen tonë. Faleminderit që më inspiron cdo ditë, jam shumë me fat. Nuk mund të pres përgjithmonë, Gëzuar Përvjetorin.”

Të dy janë ndër ciftet më të njohura në showbiz dhe janë prindër të tre fëmijëve, North, Saint dhe Chicago.

Share With:
Translate »
534 Views