Deputeti shqiptar bëhet gjysh

Padyshim që ndjenja më e mirë e prindërve është ajo e të bërit gjysh apo gjyshe, se nipërit e mbesat ju rrëmbejnë zemrën që në momentet e para të takimit.Ardhja në jetë e Junës ka gëzuar pa masë familjen Grabovci.Ish- deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Adem Grabovci është bërë gjysh sot gjatë ditës, gjë e cila e ka lumturuar atë tej mase.“Juna, kjo engjëllushë e vogël që ngrohu zemrat tona. Do të mundohem të bëhem Gjysh i mirë. Për Gjyshen nuk garantoj.Urime Edona dhe Ngadhnjim”, ka shkruar ai krahas fotografive të shpërndara në llogarinë e tij në Facebook.

Share With:
Translate »
820 Views