Noizy publikon foto me të ëmën nga fëmijëria, nuk ka ndryshuar aspak…

Muzika e tij pëlqehet shumë, sidomos nga të rinjtë. Fjala është për reperin e njohur me emrin e artit, Noizy.

Në rrjetet sociale, ai shpesh tregon imazhe nga aktiviteti i tij, por edhe jeta personale.

Së fundmi, Noizy ka publikuar për fansat një foto nga fëmijëria.

Ai shfaqet me nënën e tij në këtë foto, teksa ka edhe disa fjalë emocionuese që ia dedikon asaj.

Ajo që bie në sy, është fakti se tiparet e këngëtarit nuk kanë ndryshuar shumë, dhe identifikohet me një të parë. 

Share With:
Translate »
702 Views