Diçka e pazakontë në vaskën e Londonit

London po rritet dita-ditës dhe babi Ledioni ndan me ne copëza nga ditët e tij me të birin. Sot, ai ka treguar momenti nga dushi i Londonit në vaskë. Përveç pranisë së mami Sarës dhe babi Ledionit, në vaskë gjendet edhe një bretkosë që noton. Sigurisht, është një lodër… /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1147 Views