Dikur këndonte “Daba Daba”, sot është rritur aq sa për të mbajtur armë

Rina dhe Nita Krasniqi dikur ishin shumë të njohura për publikun shqiptar.

Kënga për fëmijë  “Daba daba” ishte ajo që u dha famën dy vajzave. E nëse po pyesni se çfarë u bë me këto vogëlushe, ne e kemi përgjigjen.

Rina tashmë ka lënë muzikën, duke ju përkushtuar tërësisht aktrimit, ku dhe së fundmi së bashku me Stupcat po merr pjesë në xhirimet e “Egjelit”.

Share With:
Translate »
1145 Views