Dikur në rolin e rebeles, tani po pret të bëhet mama për herë të tretë

Aktorja është në pritje të ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhet mama e një vajze.

Këngëtarja dhe gruaja kanadeze, Luisana Lopilato njoftoi të hënën në mëngjesin e show-it në The Irish Show’s Show, se bashkë me partnerin e saj Michael Buble, do të bëhen sërish prindër.

“Kam marrë vajzën time të parë të vogël që vjen në tre javë, dhe unë kurrë nuk e kam thënë atë kurrë më parë në publik. Unë kam një vajzë që vjen.

Ky lajm i mirë për çiftin e njohur vjen pas shumë vështirësive që kaluan me djalin e madh, i cili diagnostikua me kancer në vitin 2016.

640-0-5b3e38ab8980b.jpg29FE0B5F00000578-3147391-_We_would_really_love_to_have_three_or_four_five_kids_The_four_t-a-56_1435856911067.jpg

Share With:
Translate »
750 Views