Ditëlindja e vajzës së Sonila Meços, e vonuar por super luksoze | Video

Para disa ditësh, Amaris, vajza e Sonila Meços festoi ditëlindjen. Ajo mbushi 6 vjeç dhe mami u kujdes që edhe ky përvjetor të ishte i paharruar për të. Në një atmosferë familjare dhe në një ambient të arreduar bukur, ku mbizotëronte ngjyra rozë, Amaris gëzoi me së bashku fëmijë të tjerë. Restoranti i përzgjedhur për festën e të voglës është ndër më luksozët në Tiranë. Nuk munguan në ditëlindje as animatorët. Për më shumë shikoni videon dhe fotot e mëposhtme. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
899 Views