Ditëlindja modeste e vajzës së Elisa Spiropalit vetëm me tre persona

Vajza e deputetes së Partisë Socialiste, Elisa Spiropali, feston sot 3 vjetorin e lindjes.
Nalta e vogël i ka fryrë qirinjtë e tortës me “Mickey Mouse” me ndihmën e prindërve, në një festë modeste në shtëpinë e tyre.


Spiropali është e martuar me Salarjon Totaj, ish drejtor i Ujësjellësit Fier, dhe së bashku kanë vetëm një vajzë, Naltën që sot mbush tre vjeçe.

Share With:
Translate »
2009 Views