DJ Vicky nis pushimet me familjen e re

Para disa ditësh, Vik Kraja ose i njohur si DJ Vicky na konfirmoi me një foto të gruas së tij se së shpejti do të bëhet baba. I entuziasmuar nga gjendja fiziologjike e gruas, ai ka ndarë një foto me ndjekësit e tij një foto me familjen e re teksa ka vendosur të pushojë në bregdet. Duket se bebushi është rritur dhe babi Vicky po përjeton periudhën më të bukur të jetës së tij. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1168 Views