Cristiano Ronaldo baba për herë të dytë, foto nga pritja e ëmbël

Orë të tensionuara për Cristiano Ronaldo, lojtarin e Real Madridit i cili po hetohet nga autoritet spanjolle për evazion fiskal.

Pavarësisht gjendjes, futbollisti nuk është vetëm për të kaluar këtë situatë, pranë tij ndodhet Georgina Rodriguez dhe me shumë gjasa një krijesë brenda saj.

Fakti që futbollisti  prek me dorë barkun të fejuarës dhe format e rrubullakosura për një modele, ngrenë dyshimet se cifti po pret një fëmijë. E në fakt ku ka më bukur, në vend të një nëne surrogate që kërkon Ronaldo?

 

Nëse e fejuara e tij është shtatzënë, ky do të jetë fëmija i dytë për futbollistin pas Cristino Ronaldo Jr.

Share With:
Translate »
1094 Views