Djali i Erla Mëhillit është rritur sa për të zënë të “dashur” Armina Mevlanin (Video)

Erla Mëhilli, ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, u bë nënë për herë të parë në dhjetor të 2014-s. Ajo solli në jetë një djalë që e quajnë Akid.  Pavarësisht të qenit diskrete për jetën e saj familjare, ditën e sotme, Armina Mevlani na ka prezantuar me djalin 3-vjeçar të Erlës. Armina dhe Akidi shfaqen duke luajtur me motor. Një vajzë të bukur si Armina, nuk i ka shpëtuar as syrit të Akidit i cili e konsideron të “dashurën” e tij. Me sa duket Shkëlzeni do ketë probleme me Akidin. /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
939 Views