Korab Shaqiri “duet” me të birin 3 muajsh e gjysmë (Video)

Këngëtari Korab Shaqiri ka vetëm 3 muaj e gjysmë që është bërë baba i një djali që e quajtën Alte. E teksa vogëlushi rritet dita-ditës, Korabi i këndon shpesh si për t’ia ngjitur muzikën. E vetëm para dy javësh ata kanë realizuar një “duet” ku këngëtari i këndon Shqipërisë dhe i vogli Alte e shoqëron me tingujt e tij të parë. Është duet që ka kaq shumë dashuri dhe duhet ta dëgjoni patjetër! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
932 Views