Lian 1 vjeç, video e Vesës përmbledh rrugëtimin nga materniteri deri sot

Mami Vesa dhe babi Big Basta kanë shpërndarë në instagram një video të djalit të tyre Lian me momente nga lindja deri tani. Ndërkohë Vesa shkruan: “Jeta ime, Liani im sot mbushi nje vite!Para se te vije ti engjulli jone ne jete,nuk kisha menduar ndonjehere se sa te parendesishme mund te me duken shume gjera tjera para teje…Dashuria e madhe dhe e sinqerte per te pas TY ne jeten tone ,reflekton ne bukurine e buzeqeshjen tende! Nuk kam perjetuar lumturi me te madhe se te jem cdo sekond te vitit me ty! Nuk me besohet se qysh tani ke marr zemren e aq shume dashamiresve qe mezi presin te te takojne perqafojne apo te bejne fotografi me ty? Falemderit Zot qe na shperbleve dashurine tone me kete Mrekulli! Falemderit Lian,qe mua dhe babin tend na bere te kuptojme se cka realisht qenka JETA ?Te duam deri ne frymen e fundit!” /Kids’ Time

Share With:
Translate »
970 Views