Djali i Kim Kardashian vetëm 6 vjeç i ngre gishtin e mesit paparacit

Në moshën shtatë vjeçare, duket se djali i Kim Kardashian, Saint, tashmë është ngopur me paparacët.

Ai e bëri të qartë këtë një ditë tjetër, pasi i tregoi një fotografi fatkeq gishtin e mesit, ndërsa ishte në prani të mamasë Kim dhe disa miqve.

Ata shkuan për të ngrënë në një restorant burgeri në Islands në Los Angeles, pasi panë lojën e Lakers kur fëmija i dytë i Kim dhe Kanye vendosi të bënte të veprimet e tij.

Ndërsa Kim dhe fëmijët dolën nga makina dhe morën rrugën për në restorant me truprojat e tyre, Saint ngriti gishtin e mesit me një buzëqeshje të madhe në fytyrë para se të pëshpëriste diçka.

Kim ia mbuloi gojën me dorën e saj dhe dukej se i sugjeroi se duhej të qetësohej pak.

Reagimi i qetë i Kim mund të sugjerojë që ajo me të vërtetë ndau zhgënjimin e djemve të saj për vëmendjen e padëshiruar.

Ndërkaq, reagimi i Saint nuk ishte shumë i ndryshëm nga ato shpërthime të ashpra që janë bërë aq të lidhura me babanë e tij Kanye, i cili me kalimin e viteve i ka treguar shtypit gishtin e mesit në raste të ndryshme.

Në fillim të këtij viti, Saint u dha fansave një vështrim të rrallë brenda dinamikës së familjes së tyre me një mesazh të ëmbël për Ditën e Nënës.

“Mami, unë jam shumë mirënjohës për ty”, tha ai në një klip të postuar në një storie të Instagramit të Kardashian.

“E di që jam shumë i keq me ty ndonjëherë. Unë them se nuk je asgjë për mua, por dua të them se ti je bota për mua”, vazhdoi ai.

“Të dua më shumë se çdo gjë. Ti je e preferuara ime në familje. Madje të dua më shumë se vëllai im i vogël i lezetshëm, Psalmi”, përfundoi ai.

Saint West and Kim Kardashian

Saint West and Kim Kardashian

Saint West and Kim Kardashian

 

Share With:
Translate »
52 Views