Djali i Saimir Tahirit feston ditëlindjen, video nga atmosfera

Ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka publikuar një video teksa feston ditëlindjen e djalit të tij, Drini. Mes atmosferës festive, vogëlushi, ka fryrë qirinjtë e tortës dhe më pas kërcen në krahët e babait.

Djali i ish ministrit ka festuar këtë të mërkurë 7 vjetorin e lindjes së bashku me dy prindërit dhe shumë fëmijë të tjerë.

Mesa duket ish-ministrit Tahiri ka dashur ta bëjë publik gëzimin e tij dhe ka shpërndarë momente nga festa në  rrjetin social Facebook.

Share With:
Translate »
757 Views