Dje konfirmoi shtatzaninë, sot Xhensila na zbulon gjininë | Video

Ditën e djeshme, Xhensila dhe Besi na konfirmuan se ishin në pritje të ëmbël. “Kur dy bëhen tre” e përshkroi Xhensila foton me duart e Besit tek barku.

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, Xhensila zbuloi gjininë e fëmijës nëpërmjet një kutie nga e cila dolën disa tollumbace. Gjinia ishte vajzë ashtu siç e zbuloi padashur edhe më parë aktori i Portokallisë. Jo më kot, Xheni ishte e veshur me një fustan rozë. Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
1310 Views