Gjene të bekuara: Shihni çfarë super ylli është bërë vajza e Vera Grabockës dhe Timo Fllokos

Bukuria përfundimisht është e trashëgueshme dhe Linda Flloko, e bija e aktorit Timo Flloko dhe regjisores Vera Grabocka e dëshmon këtë më së miri.

Ndonëse vitet kanë kaluar dhe ajo është bërë dhe nënë e dy djemve, duket se Linda, ashtu si dhe e ëma, sa vjen e rinohet.

Në disa foto të reja të postuara nga grimierja Lili Ismaili, e bija e artistëve, që jeton së bashku me familjen e saj prej vitesh në SHBA, duket thjesht e mahnitshme.

Me një portret tepër të freskët, linja trupore në super formë dhe joshëse, Linda Flloko ka rrëmbyer menjëherë komplimenta të shumtë në seksionin e komenteve.

Share With:
Translate »
1730 Views