Djema merrni shembull! Gjesti i vogëlushit ndaj shoqes së tij po bën xhiron e botës (video)

Është mjaft i vogël, por gjesti që bën flet shumë. Një vogëlush është filmuar në një ndeshje bejsbolli teksa një lojtare i jep topin si një prej fansave të tij.
Ai sheh një vajzë pas vetes, e cila është mjaft e ekzaltuar që një nga lojtaret e dashura të saj të bejsbollit afrohet dhe do të japë një top me autograf.
Vogëlushi e sheh që vajza e dëshiron kaq shumë, dhe ia dhuron topin asaj. Ndoshta në të ardhmen do të jetë një mashkull vërtetë xhentil.

Share With:
Translate »
749 Views