“Do të të mohoj, mendohu mirë!” Rita Lati kërcënon Rozën

Roza Lati është një nga moderatoret më të komentuara shqiptare e cila pëlqehet nga fansat jo vetëm për stilin, programin, pamjen fizike etj por edhe për faktin e të folurit gjithmonë pa dorashka dhe në mënyrë të drejtpërdrejtë.

Por duket se Roza e ka acaruar disa Ritën nënën e saj me statusin se do të bëntë një tatuazh të ri. Duket se Rita se ka pritur mirë dhe i ka thënë se do do mohonte si fëmijë.

“Kuptimi i gjes. Mos do bësh ndonjë zhgaravin tjetër të kam mohuuu, s’kam fëmi mendohu mirë. Viiz”, shkruhet në mesazhin që Rita i ka dërguar Rozës sot.

Duket se Roza e ka marrë me sportivitet përgjigjen e saj.

Share With:
Translate »
1368 Views