Donald Trump në ditët e tij më të këqija ama vajza e tij poston e lumtur duke bërë sërf me familjen

Ivanka Trump, vajza e ish-presidentit Donald Trump, ka treguar aftësinë e saj të jashtëzakonshme në sërf, teksa ka postuar një video në llogarinë e saj të Instagram nga brigjet e Miami Beach. 41-vjeçarja kalon me lehtësi dallgët, ndërsa është shfaqur e buzëqeshur së bashku me djalin e saj Theo. Ndërkohë, ky ishte reagimi i parë i Ivanka-s që prej kohës kur babai i saj, Donald Trump, u arrestua dhe më pas u la i lirë pasi pagoi garancinë.

Rikujtojmë, se Ivanka vendosi që këtë vit një pjesë të pushimeve të saj t’i kalonte në Shqipëri. Vajza e ish-presidenti amerikan nuk ndalon së reklamuari bukuritë natyrore të Shqipërisë. Kjo nuk është hera e parë që Ivanka vjen në vendin tonë, ndërsa ka foto nga viti 2021, ku ajo viziton Butrintin. Këtë vit destinacioni kryesor për vajzën e ish-presidentit duket se ishte Vlora.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump)

Share With:
Translate »
55 Views