Drake sapo mori dhuratën më të bukur për Krishtlindje nga djali i tij

Ditën e djeshme të gjithë besimtarët kanë festuar Krishtlindjen, si një nga festat më të dashura të fundvitit. Mes urimeve dhe festës, vëmendja nuk ka qenë e paktë as për personazhet e njohur të ekranit, të cilët kanë publikuar dhuratat që kanë marrë nga njerëzit më të afërt. Njëri prej tyre ka qenë edhe Drake. Reperi i njohur i cili u bë baba në tetor të 2017-ës ka marrë dhuratën e parë nga djali i tij. Me anë të një postimi në ‘Instagram’ ai ka zbuluar se i biri i ka dhuruar një pikturë.

Si një baba krenar, Drake ka treguar se i biri është shumë i talentuar edhe pse në moshë të vogël. Adonis, u bë i njohur për publikun gjatë kësaj vere, pasi reperi vendosi t’ju tregojë të gjithëve se është bërë baba.

Share With:
Translate »
593 Views