Dua Lipa dhe modelet e klipit si personazhet e filmave vizatimorë

Dua Lipa, shqiptarja që po triumfon në tregun ndërkombëtar muzikor, po korr sukses edhe me klipin e fundit “New Rules”. Momentalisht klipi ka mbi 54 milionë klikime.

Në klip shohim disa vajza të cilat kujdesen për njëra-tjetrën dhe veçanërisht për Duan. Në një fragment ku vajzat janë mbështetur mbi shpatullat e njëra-tjetrës ka ardhur në formën e personazheve vizatimorë nga Dave Salamanca Rojas. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1304 Views