Dua Lipa merr me vete edhe familjen në Ukrainë

Këngëtarja Dua Lipa është gati për të përformuar sonte në Kiev, por kosovarja në këtë finale duket se ka marrë me vete edhe dy dashamirë të futbollit.

Është babai i saj, rok këngëtari Dukagjin Lipa dhe vëllai i saj Gjini, të cilin ajo e kishte marrë edhe gjatë kohës kur i kishte fituar çmimin Brit Awards në Britani në fillim të këtij viti.

Dua Lipa ka premtuar një hapje shpërthyese, derisa kjo finale pritet që të përcillet na të gjithë globin tokësor.

Share With:
Translate »
597 Views