‘Dua të krijoj familje’, këngëtarja e njohur heq dorë nga muzika në kulmin e karrierës

Reperja e njohur e hitit “Starships” Nicky Minaj është padyshim një ndër më të pëlqyerat në të gjithë botën. Ajo ndër vite ka sjell një sërë hitesh që kanë miliona klikime në Youtube. Mirëpo, së fundi të gjithë fansat e saj janë trishtuar pasi, Nicky ka lajmëruar se do të heq dorë nga muzika.

36-vjeçarja publikoi një deklaratë në rrjetet sociale ku dha lajmin e keq dhe shpjegoi arsyen pse. “Kam vendosur të heq dorë nga muzika dhe të krijoj një familje. E di që jeni të lumtur tani. fansat që më mbështesin, më mbështesni deri nëv.d.e.k.j.e., Ju dua,” shkruan ajo në Twitter.

Siç duket ajo ka hequr dorë nga karriera e saj për të krijuar një familje me partnerin Kenneth Petty i cili po ashtu ka qenë shumë i komentuar në media.

Share With:
Translate »
411 Views