Dy femra përleshen për të treguar se kush është nën më e mirë | Video

Një video shokuese tregon dy femra që godasin me shkelma dhe grushta njëra-tjetrën për të treguar se “kush është nëna më e mirë”, pas një sherri për vendin e parkimit që është regjistruar nga një djalë i vogël. Mendohet se videoja është xhiruar në Irlandë dhe në fund të saj, djali e kthen kamerën nga vetja duke zbuluar se është rreth 10 vjeç. Femra me bluzë bardhezi dëgjohet duke ulëritur: “Trego se kush është nëna më e mirë”.

Share With:
Translate »
546 Views