Dy shoqe të ngushta! Tani mami Elita ka Botën shoqëruesen më të mirë për kafe

Elita Rudi ka gati dy muaj që është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo dhe Gjiko, pas djalit janë bërë edhe me një vajzë të cilën e kanë quajtur Bota.

E që nga ai moment Elita shihet edhe më e përkushtuar ndaj dy fëmijëve.

Zëri tani vec se ka filluar të rritet, po ashtu edhe vajza të cilën Elita ani pse gati dy muajshe e merr me vete në kafene dhe janë si dy shoqe të ngusta.

Ndërkohë, që Elita ka paralajmëruar rikthimin e saj në ekranin televiziv, por se kur do të ndodh mbetet të shihet.

Share With:
Translate »
489 Views