Dy vite më parë pësoi abort, këngëtarja e njohur zbulon se është në pritje të ëmbël

Christina Perri është në pritje të fëmijës së dytë me bashkëshortin Paul Costabile. Lajmin e bëri me dije vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjete sociale, ku shkruante se së shpejti do të mirëpresë një tjetër vajzë në jetë. Çifti janë tashmë prindër të 4-vjeçares, Carmella Stanley.

Artistja ndau lajmin me një video të adhurueshme, ku shihet vajza duke hapur një kuti e cila përmban ekon e motrës së saj të vogël.“Rosie i dërgoi Carmella-s një motër të vogël dhe ne jemi shumë të emocionuar”, njoftoi këngëtarja duke iu referuar vajzës që humbi në vitin 2020 dhe vajzës së saj 4-vjeçare.

Lajmi i ëmbël vjen më pak se dy vjet pasi Perri njoftoi se Rosie, të cilën ajo priste me bashkëshortin Costabile, e kishte humbur për shkak të komplikimeve gjatë shtatzënisë.

775293368CC00327_MusiCares_

Share With:
Translate »
40 Views