Vajzë apo djalë? Ermali zbulon planet për një fëmijë të tretë

Producenti dhe aktori i njohur Ermal Mamaqi ishte mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Panit” në Tv Klan. Fëmijët i drejtuan pyetje nga më të ndryshmet, të cilave Ermali nuk hezitoi t’iu përgjigjej.

Vajzë apo djalë? Ermali zbulon planet për një

Një prej tyre e pyeti nëse ai dhe Ami kanë ndërmend të bëjnë një fëmijë tjetër, një çun apo një gocë. “Doni të bëni një çun apo një gocë?”, i tha ai. “Ne tani do bëjmë një qen”, u përgjigj Ermali me humor.

Vajzë apo djalë? Ermali zbulon planet për një

Vogëlushi e përsëriti pyetjen dhe producenti tha: Nuk do bëjmë as çun as gocë se kemi kredi. Në fund Ermali zbuloi se ka dëshirë të ketë një çun tjetër, pas këmbënguljeve të vogëlushit.

Vajzë apo djalë? Ermali zbulon planet për një

Vajzë apo djalë? Ermali zbulon planet për një

Vajzë apo djalë? Ermali zbulon planet për një

Share With:
Translate »
31 Views