Dy vogëlushë specialë në dasmën e Elonës

Elona Duro na solli dy lajme të bukura njëherësh e ndërsa sot me zi po presim që ta shohim nuse.

Ndërsa të gjithë presin me padurim Elonën, ne pamë dy të ftuar specialë. Albanin dhe Bietën së bashku me djalin e tyre Kroi Art dhe bebushin e Jonida Aliçkollin i cili që tani po bëhet pjesë e festave VIP. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
892 Views