Video ekskluzive/ Fustani i nuses ia mbulon tërësisht shtatzaninë Elonës

Po mbahet në tarracën e Bashkisë së Tiranës ceremonia e lidhjes në martesë mes gazetares Elona Duro dhe bashkëshortit të saj tashmë Lorenc Goga. Ndërkohë që më parë iu njohëm me më të vegjlit e kësaj ceremonie që mbërritën ndër të parët, tashmë ja ku kemi edhe foto ekskluzive të nuses sonë, e cila poashtu po mban një ëngjëll brenda saj. Fustani i nuserisë, që në fakt e tregon kaq madhështore Elonën, e ka fshehur aq mirë vogëlushin që është edhe dëshmitari më i denjë i kësaj martese.

Share With:
Translate »
1271 Views