E bija e ish-deputetes ka ditëlindjen, e ëma e uron kështu

Ajo është e bukur, sharmante dhe spikat në çdo dalje të saj. Fjalën e e kemi për modelen bukuroshe, Ada Deda. Vajza e ish-deputetes së PD feston ditëlindjen dhe ka qenë mamaja e saj, politikania e njohur Albina Deda, e cila ka uruar të bijën përmes një dedikim special.

Ajo ka treguar edhe moshën e Adës, duke postuar edhe tortën e ditëlindjes, ndërsa shkruan se do të jetë pranë tyre deri në frymën e fundit…

Vajza e ish-deputetes është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut, që bie në sy për sharmin dhe elegancën e saj.

Postimi i plotë

19 vjeç vajza ime Ada!
Dhurata ime per ty Ada perveç kesaj torte dhe nje dhurate modeste
per ditelindje
eshte perkujdesja dhe dashuria e shpirtit, krenaria qe mami te dhuron.
Do jem prane teje e prane jush
deri ne frymen e fundit.
Qe kur linde dhe çdo dite qe kalon prania jote veç me lumturon!
Gezuar zemer!
Edhe vite te bukura,
te bekuara nga Zoti
e shume suksese!

Share With:
Translate »
1991 Views