E bija e Kastro Zizos është bërë një zonjushë e vërtetë

Kantautori Kastro Zizo ka publikuar foto të dy fëmijëve të tij Dankan dhe Nia.

Foto e parë Dankan është mjaft i vogël pasi është imazh i vitit 2007, ndërkohë Nia e shohim mjaft të rritur. Ajo duket një zonjushë e vërtetë ndërsa i ati e thërret “Nia qershia”.

kaastrro-780x439

Kohët e fundit Kastro ka qenë mjaft aktiv në muzikë ku vetëm pak javë më parë solli bashkëpunimin e tij të dytë me këngëtaren Rea Nuhu, me të cilin ishte pjesë e festivalit të këtij viti në “Kënga Magjike”.

k1-1519635276-8566183

k2-1519635285-6390363

Share With:
Translate »
996 Views