E dashura e Brooklyn Beckham ka frikë nga Victoria

Altorja Chloe Mortez dhe Brooklyn Beckham janë rikthyer sërish në krahët e njëri-tjetrit pas një peridhe ndarjeje ndërkohë që gjatë një interviste të dhënë ditën e hënë kanë folur për marrdhënien e tyre.

Chloe është shprehur se ndihet shumë e lumtur me Brooklyn dhe ajo ka treguar se mes tyre duket se nuk ka pasur asnjë distancë shpirtërore gjatë kohës që kanë qenë larg njëri-tjetrit.

Sa i përket marrdhënies së Chloe me pjestarët e tjerë të familjes së tij ajo është shprehur se ata janë të mrekullueshëm, janë një familje e përkryer por megjithatë ajo e cila i fut frikën 20-vjeçares është Victoria Beckham. Mesa duket po shohim tensionet e para mes një nuseje dhe  një vjehrre.

Share With:
Translate »
659 Views