Një vizitor VIP në dhomën e gjumit të Tian

Roberti Berisha është xhaja e vogëlushit bukurosh Tian, djalit të Tunës dhe Patrisit. Ai shpesh e viziton të voglin e shtëpisë. Në vizitën e fundit xhaja Roberti e ka kapur foto Tianin kur ai ka qënë në krevatin e tij dhe me një kapele shumë të veçantë. Kjo padiskutim është foto më e bukur e vogëlushit.

Foto e postuar nga Roberti:

Share With:
Translate »
528 Views