E dashura e Ronaldos pozon për herë të parë me bikini pas lindjes

Në nëntor të vitit të kaluar Georgina Rodriguez u bë nënë për herë të parë ndërsa Cristiano Rondaldo u bë baba për herë të katërt. Modelja solli në jetë një vajzë të cilën çifti e quajtën Alana Martina.


Georgina poston shpeshherë foto me Ronaldon, me djalin e tij, binjakët dhe vajzën e tyre në Instagram, por që prej nëntorit nuk kishte postuar ndonjë foto me bikini.


Sot për herë të parë ajo ka pozuar me bikini duke i mahnitur fansat me trupin i cili 4 muaj pas lindjes është rikthyer në formë.

Share With:
Translate »
1016 Views