E ëma i blen dhuratën e ëndrrave, reagimi i adoleshentes nuk pritej

Një grua nga ShBA ka vendosur që ti bëjë një dhuratë vajzës së saj të vogël, e cila është e apasionuar pas muzikës dhe këngëtarit të njohur Harry Styles.
Ajo i kishte blerë biletën që të merrte pjesë në koncertin e tij, por reagimi i vogëlushes ishte tërësisht i papritur.
12-vjecarja nuk mund ta besonte një gjë të tillë dhe shpërtheu në lot duke u rrëzuar edhe nga sedilja e makinës.
Mamaja e ka filmuar gjithë ngjarjen, e cila është komentuar disi e pabesueshme, ndërsa shumë të tjerë kanë thënë se Harry duhet të njoftohet për dashurinë që ka kjo vajzë për të.

Share With:
Translate »
586 Views