Një foto nga materniteti, tregon gjithçka për lidhjen e motrave Hadid

Gigi dhe Bella Hadid janë dy ndër emrat më të kërkuar në indrustrinë e modës. Motrat e famshme edhe pse bëjnë të njëjtën punë, duket se nuk ka konkurrencë mes tyre, por vetëm dashuri.Ato janë mjaft të lidhura me njëra-tjetrën, dhe këtë gjë e tregon më së miri edhe urimi i ëmbël që Gigi i ka bërë Bellës në 21-vjetorin e lindjes.

“Mbushen 21 vite qëkur u njoha me miken time më të mirë(fakti që jam veshur me të kuqe në ditën e lindjes tënde është me siguri arsyeja më e madhe që kjo është ngjyrën jote e preferuar)”-,ky është urimi i Gigi-t,

Bella sigurisht që i ka kthyer një koment, siç Gigi e meriton në këtë status kaq të ndjerë.

“O Zot. E dija që kishte një arsye. Të dua përgjithmonë motër. Je shumë e mirë”,-shkruan Bella.

Share With:
Translate »
727 Views