E FUNDIT/ Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në Shqipëri. Nga të dhënat paraprake mësohet se epiqendra ishte në kufirin mes Maqedonisë dhe Shqipërisë. Lëkundjet janë ndjerë edhe në Tiranë.

Tërmeti sapo ka ndodhur dhe pritet që Instituti i Sizmiologjisë të zbulojë magnitudën dhe epiqendrën.

Vijon…

foto galeri

Share With:
Translate »
44 Views