E gjithë familja duke festuar daljen nga spitali të Tolgahan

Ditën e djeshme në media qarkulloi lajmi se partneri i prezantueses së “Dancing With The Stars”, Tolgahan ishte shtruar në spital në gjendje të rendë, për shkak të një sëmundje. Almeda i hodhi poshtë këto fjalë, teksa tregoi për revistën “Who” se ai kishte thjesht këputje për shkak të një vaksine mbrojtëse. Sot duket se gjendja e tij shëndetësore është për mrekulli dhe po kalon momente të lumtura pranë bukuroshes së tij, miqve dhe familjarëve. Këtë e tregon një foto e postuar në ‘Instagram’ nga Almeda e cila shkruan: “Mëngjes me familjen”. Pamja që të ofron kjo foto është mahnitëse.

Share With:
Translate »
653 Views